RALIS » Chaty a domky » zateplená chaty 25 m2 » zateplená chaty 25 m2
zateplené chaty a domky do 25 m2

Náš projekt domku vznikl na základě požadavku postavit moderní zateplenou chatu ve svahu na pozemku s velmi komlikovaným příjezdem./nedalo se přijet autem na hranici pozemku a navíc bez možnosti připojit se na elektrický proud během stavby./

Vznikla technologie výstavby, jejímž základem byla prefabrikace dílů - ocelových segmentů roštu, panelů z OSB desek a KVH hranolů s izolační mezivrstvou.

Stejně prefabrikované byly i střešní díly. Hmotnost jednotlivých dílů musela být poze taková, aby ho mohly pohodlně donést na místo a usadit maximálně 2 osoby.

Vznikla zajímavá originálně řešená, odolná stavba, ktero prověřily extrémy počasí ve fázi rozestavěnosti.

Podařilo se umístit stavbu, která byla zdánlivě bez šance na zástavbu.

V základní verzi se chata skládá z jedné obytné místnosti, malé chodbičky/zádveří/, sprchového koutu a toalety.Podlaha, stěny a strop stavby jsou z panelů z KVH hranolů a OSB desek.

Tloušťka izolační vrstvy ISOVER uvnitř panelu je 100 mm.Kvalitní posuvné balkonové dveře a sklopné okno dávají stavbě moderní vzhled, dostatečně prosvětlí celou místnost, umožní vyjít přímo na zahradu nebo terasu a v neposlední řadě poskytnou i zevnitř pěkný výhled do okolí.


 


Nenabízíme virtuální stavbu, ale prověřené řešení výstavby v komplikovaných podmínkách.