1. Úvod
  2. OBCHODNÍ PODMÍNKY »
  3. Obchodní podmínky
Obchodní podmínky
Obchodních podmínky pro e-shop Konekt-hadice se řídí ustanoveními nového Obchodního zákoníku s platností od 1.1.2014


Ceny
Ceny v základních přehledech zboží jsou uvedeny bez DPH 21%, V detailech zboží a v košíku je potom uvedena i cena s DPH.


Kupní smlouva
Kupní smlouva vytvořená v internetovém obchodě vzniká okamžikem odeslání objednávky. Objednávka, odeslaná z našeho internetového obchodu je závazná. Po odeslání objednávky  obdrží zákazník na uvedenou mailovou adresu její potvrzení.
V případě nejasností v objednávce nebo dodací adrese  Vás v nejbližší  možné době kontaktuje telefonicky náš operátor.


Odstoupení od smlouvy
Nakupující může po dobu 14 dnů, od převzetí zboží, odstoupit od smlouvy a zboží vrátit. Není-li s našim dispečinkem dohodnuto jinak, je zákazník povinnen zboží na vlastní náklady dopravit do provozovny našeho e-shopu.
V případě osobního vrácení zboží mu bude vyplacena zpět cena za zboží pokud možno okamžitě, nejpozději však do 14 dnů od data vrácení zboží.
V případě zaslání zpět zboží přepravní službou nebo poštou bude nakupujícímu vrácena částka za zboží do 14 dnů od termínu, kdy nakupující doložil, že zboží odeslal.


Platby
Náš obchod nabízí buď běžnou platbu dobírkou při převzetí zboží, nebo platbu předem na bankovní účet (zboží je expedováno po připsání částky na náš účet, vzdy je nutné uvádět číslo objednávky jako variabilní symbol platby). Při převzetí zboží ve skladu firmy lze zaplatit v hotovosti. V prodejně firmy není terminál platebních karet. U rozsáhlých zakázek si firma vyhrazuje právo požadovat zálohovou platbu na spotřebovaný materiál.


Termíny dodání
Až na výjimky je zboží vyráběno na zakázku podle specifikací zákazníka. Doba výroby  se proto odvíjí od množství a náročnosti prováděných prací. Termíny dodání jsou konzultovány a upřesněny se zákazníkem na základě odeslané objednávky.


Atesty a certifikáty
Případné certifikáty a atesty jednotlivých výrobků nejsou součástí dodávky zboží a  zasíláme je pouze  na požádání zákazníka. Na zaslání jsou k dispozici katalogové listy výrobců se všemi parametry výrobku, u  sortimentu, který to ze zákona vyžaduje jsou připraveny atesty a nezávislé certifikáty.


Balení zboží a dodávaná množství
U veškerého sortimentu jsou uvedeny jednotky ve kterých je dodáván. Pro přepravu lze zboží rozebrat do dvourozměrných, lépe skladovatelných prvků a opatřit návodem k montáži.


Náhradní díly
Každá vyrobená zakázka je evidována v databázi firmy a lze k ní kdykoliv vyrobit a dodat náhradní díly.


Reklamace
Nedílnou součástí těchto obchodních podmínek je reklamační řád e-shopu