1. Úvod
  2. RALIS »
  3. Regály na plošné materiály

Regály pro skladování plošných materiálů. Dřevotřískové desky, vyztužené latěmi. Kovový skelet z jeklů. Přehledné skladování, možnost přidávat jednotlivá patra regálu.

Plošné regály-INFOPlošné regály-ESHOPPlošné regály-POPTÁVKA

 

 

Regály na plošné materiály - info


■ Pohodlné a přehledné skladování plochých materiálů
■ Jednoduše rozebíratelné na dvourozměrné prvky
■ Variabilní přidávání pater regálu

Lze použít jako skladovací regály pro přehledné umístění
plochých materiálů jako jsou plastové desky, pryže, překližky
a pod.

 

 

 

Použití regálů

Regály na plošné materiály jsou vhodné pro zákazníky, kteří obchodují nebo zpracovávají plošné materiály a desky z plastů, překližek, plochých pryží atd a to v různých modifikacích , tloušťkách nebo barevných a kvalitativních provedeních.
Systém pater plošného regálu jim umožní pohodlně a přehledně artikl třídit a skladovat, aniž by jim zabíral více skladovacího místa, než je nezbytně nutné.
Skladování podobných materiálů je vždy především boj s místem a proto každý zainteresovaný ocení výhody tohoto systému regálů.

Regál na skladování plošných materiálů

Regál na plošné materiály - konstrukce skeletu
Na snímku je čtyřpatrový regál na plošné materiály. Skelet regálu je vybaven OSB deskami nebo deskami z překližky.Systém umožňuje jednoduchou demontáž jednotlivých pater, popřípadě naopak přidání dalšího patra.
Celý systém je velmi tuhý a pevný.
Jako u všech výrobků RALIS nenajdete jediný svár.
Celý skelet lze jednoduše rozebrat na jednotlvivé jeklové příčle, trubkové pažnice a hromádku spojovacího materiálu. Bez újmy na užitných vlastnostech složíte celý výrobek do původního stavu.

 

Překližka nebo OSB desky

Regály jsou vybaveny deskami z překližky nebo OSB deskami.
Desky jsou v jednotlivých patrech vyztužené na spodní straně střešními latěmi. Celý systém je proto poměrně pevný a nehrozí prověšená nebo dokonce k destrukci patra regálu.

 

Stabilita regálu

Regál je samonosný. Pro přesné vyrovnání s terénem a nerovnostmi podlahy jsou nohy stojanu vybaveny vyrovnávacími šrouby.

V případě potřeby lze regál objednat s doplňující konstrukcí, umístěnou pod spodní patro regálu a umožňující manipulaci s regálem pomocí paletovacího vozíku.

Typy plošných regálů

N - Varianta na nožičkách
Regál je vybaven nožičkami, ukončenými šroubovacími patkami na vyrovnání nerovností podlahy
P - Varianta s podvozkem
Spodní konstrukce regálu je uzpůsobena pro použití paletovacího vozíku. Lepší manipulace, možnost převážení celého regálu.

 

Legenda ke značení regálu

Plošné regály- legenda ke značení

Jak regál na plošné materiály objednat

Regály RALIS na skladování plošných materiálů standardně vyrábíme z ocelových jeklů, Desky jsou vyráběny z OSB desek které mají formát 2500x1250mm. Maximální rozměry stolu jsou tímto formátem omezeny. Výztuhy pater jsou z latí 30x50.
V současné době vyrábíme standardně regály o rozměrech  2500x1250mm, ale v případě zájmu Vám naceníme i nestandardní rozměry.

Co je nutné uvést

1.    Délka regálu (Maximálně 2500mm)
2.    Šířka regálu (maximálně 1250mm)
3.    počet pater regálu

 

 Zavolejte nám na tel.602 657 021, nebo nás kontaktujte mailem: ralis-systems@seznam.cz