RALIS » Regály na plošné materiály

Regály pro skladování plošných materiálů. Dřevotřískové desky, vyztužené latěmi. Kovový skelet z jeklů. Přehledné skladování, možnost přidávat jednotlivá patra regálu.

Plošné regály-INFO Plošné regály-ESHOP Plošné regály-POPTÁVKA

 

Regály na plošné materiály - info


■ Pohodlné a přehledné skladování plochých materiálů
■ Jednoduše rozebíratelné na dvourozměrné prvky
■ Variabilní přidávání pater regálu

Lze použít jako skladovací regály pro přehledné umístění
plochých materiálů jako jsou plastové desky, pryže, překližky
a pod.

 

 

 

Použití regálů

Regály na plošné materiály jsou vhodné pro zákazníky, kteří obchodují nebo zpracovávají plošné materiály a desky z plastů, překližek, plochých pryží atd a to v různých modifikacích , tloušťkách nebo barevných a kvalitativních provedeních.
Systém pater plošného regálu jim umožní pohodlně a přehledně artikl třídit a skladovat, aniž by jim zabíral více skladovacího místa, než je nezbytně nutné.
Skladování podobných materiálů je vždy především boj s místem a proto každý zainteresovaný ocení výhody tohoto systému regálů.

Regál na skladování plošných materiálů

Regál na plošné materiály - konstrukce skeletu
Na snímku je čtyřpatrový regál na plošné materiály. Skelet regálu je vybaven OSB deskami. Systém umožňuje jednoduchou demontáž jednotlivých pater, popřípadě naopak přidání dalšího patra.
Celý systém je velmi tuhý a pevný.
Jako u všech výrobků RALIS nenajdete jediný svár.
Celý skelet lze jednoduše rozebrat na jednotlvivé jeklové příčle, trubkové pažnice a hromádku spojovacího materiálu. Bez újmy na užitných vlastnostech složíte celý výrobek do původního stavu.

 


OSB desky

Standardně jsou regály vybaveny hrubými OSB deskami.
V případě skladování materiálů, náchylných k mechanickému poškození doporučujeme doplnit jednotlivá patra regálu povrchovými pryžovými podložkami z naší nabídky.
OSB desky jsou v jednotlivých patrech vyztužené na spodní straně střešními latěmi. Celý systém je proto poměrně pevný a nehrozí prověšená nebo dokonce k destrukci patra regálu.

Je jenom na přání zákazníka, chce-li nahradit tuto cenově šetrnou verzi, luxusnějším provedením s opracovaným dřevěným materiálem.


Stabilita regálu

Regál je samonosný. Pro přesné vyrovnání s terénem a nerovnostmi podlahy jsou nohy stojanu vybaveny vyrovnávacími šrouby.

V případě potřeby lze regál objednat s doplňující konstrukcí, umístěnou pod spodní patro regálu a umožňující manipulaci s regálem pomocí paletovacího vozíku.

Typy plošných regálů

N - Varianta na nožičkách
Regál je vybaven nožičkami, ukončenými šroubovacími patkami na vyrovnání nerovností podlahy
P - Varianta s podvozkem
Spodní konstrukce regálu je uzpůsobena pro použití paletovacího vozíku. Lepší manipulace, moýnost převážení celého regálu.

 

Legenda ke značení regálu

Plošné regály- legenda ke značení

Jak regál na plošné materiály objednat

Regály RALIS na skladování plošných materiálů standardně vyrábíme z ocelových jeklů, Desky jsou vyráběny z OSB desek které mají formát 2500x1250mm. Maximální rozměry stolu jsou tímto formátem omezeny. Výztuhy pater jsou z latí 30x50.
V současné době vyrábíme standardně regály o rozměrech  2500x1250mm, ale v případě zájmu Vám naceníme i nestandardní rozměry.

Co je nutné uvést

1.    Délka regálu (Maximálně 2500mm)
2.    Šířka regálu (maximálně 1250mm)
3.    počet pater regálu

 

 Zavolejte nám na tel.602 657 021, nebo nás kontaktujte mailem: ralis-systems@seznam.cz